این مطلب ۳۳۸ بار خوانده شده
به همت حوزه مقاومت بسیج عشایری صمصامی و با کمک خیرین

گاز کشی اولین مسجد در منطقه عشایری دوآب صمصامی

فرمانده حوزه عشایری صمصامی گفت: گاز کشی مسجد امام حسین«ع» صمصامی با هزینه ای بالغ بر ۱۰۰ میلیون ریال به پایان رسیده است.

کسی‌که اهل مسجد باشد حداقل یکی از این سه بهره نصیب او می‌‌شود: دعائی که خدا او را سزاوار بهشت کرده، بلائی که از او دفع شده یا یک برادر دینی قسمت او شده که برای رضای خدا از او بهره‌‌مند می‌شود. (وسائل، ج ۳، ص۴۷۷

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری، سروان پاسدار محمود نظرپور اظهار کرد: اولین مسجد در بخش دوآب صمصامی توسط حوزه عشایری صمصامی و با همکاری خیر محترم جناب آقای داراب پور گاز کشی شد.

فرمانده حوزه عشایری صمصامی افزود: گاز کشی مسجد امام حسین«ع» صمصامی با هزینه ای بالغ بر ۱۰۰ میلیون ریال به پایان رسیده است.

وی افزود: علاوه بر گازکشی مسجد، تهیه ی بخاری و آبگرمکن هم توسط سایر خیرین محترم صورت گرفته است.

فرمانده حوزه عشایری صمصامی افزود: باتوجه به سرد بودن منطقه تا قبل از گاز کشی این مسجد، جهت اجرای برنامه های مسجدمحور بسیج در فصل زمستان با مشکل مواجه بودیم، که اکنون با کمک خیرین محترم این مشکل رفع شده است.

وی در پایان از جناب سرهنگ ایزدی؛ فرمانده ناحیه عشایری و رئیس مجمع خیرین عشایر استان چهارمحال و بختیاری به جهت معرفی، هدایت و راهنمایی خیرین محترم تقدیر و تشکر بعمل آورد.

دوآب صمصامی دارای ۱۱ مسجد می باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات