این مطلب ۴۲۴۴ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه بسیج عشایری لرستان عنون کرد:

فرهنگ بسيج و حاكميت تفكر بسيجي تنها راه نجات كشور در همه عرصه ها است

فرمانده ناحیه بسیج عشایری لرستان با اشاره به اهمیت بزرگداشت هفته بسیج خاطر نشان کرد: اهمیت موضوع گرامیداشت هفته بسیج جایگاه ویژه ای دارد که باید این نهاد مردمی بیشتر به نسل جوان و نوجوان معرفی شود.

" مراد خورشیدوند" فرمانده ناحیه بسیج عشایری لرستان در گفتگو با خبرنگار بسیج عشایری با تسلیت حادثه ناگوار زلزله در کرمانشاه و جان باختن شماری از هموطنان، بسیج را منبع ارائه خدمات ارزشمند به کشور معرفی کرد و گفت: پنجم آذرماه سالروز ارتش بیست میلیونی است و هفته بسیج  فرصت مناسبی برای معرفی جایگاه مقتدرانه بسیج مردمی است.

 

وی افزود: هفته بسيج فرصت خوبي براي بازخواني آن روزها و روزهاي پس از آن است؛ روزهايي كه بسيجيان بازمانده كه نه، بازگشته از معراج، نه تنها قدر نديدند و بر صدر ننشستند، كه گاه طعنه هم شنيدند و به حاشيه نيز رانده شدند. اما اين فرزند و جانشين فرزانه امام بود كه بسيجي را هميشه حاضر در ميدان مي خواست و مي خواهد. بسيجي گرچه مرد ميدان هاي خطر و فداكاري است، اما فقط براي آن روزها نيست. هر روز و هر هفته از آن بسيج است و راه نجات نيز حضور جانانه آنان در ميدان. باور بايد كرد كه تنها راه نجات كشور بازگشت به فرهنگ بسيج و حاكميت تفكر بسيجي بر همه عرصه ها است؛ چرا كه «اگر بر كشوري نواي دل نشين تفكر بسيجي طنين انداز شد، چشم طمع دشمنان و جهان خواران از آن دور خواهد شد و الا هر لحظه بايد منتظر حادثه ماند.»

 

خورشیدوند خاطرنشان کرد: تكريم بسيج، احترام به مردانگي و مروت است، پاسداشت جوانمردي و تضمين آينده است. بسيجيان نيازي به احترام و تجليل ما ندارند. ما هستيم كه به آنان و به حضور فعالشان براي هميشه نيازمنديم.

 

فرمانده ناحیه بسیج عشایری لرستان گفت: در حادثه ناگوار زلزله در غرب کشور، همت بسیج برای کمک به هموطنان بسیار قابل تقدیر است و نهادهای متولی امدادرسانی بخصوص نیروهای امداد و سپاه، بسیج و ارتش به خوبی ایفای نقش کرده و خوشبختانه آمادگی کافی نیروهای امدادی در برابر حوادث طبیعی و بلاهای غیر طبیعی پیش بینی شده بود.

 

 وی  با اشاره به اهمیت بزرگداشت هفته بسیج اشاره کرد و گفت: اهمیت موضوع گرامیداشت هفته بسیج جایگاه ویژه ای دارد که باید این نهاد مردمی بیشتر به نسل جوان و نوجوان معرفی شود.

 

خورشیدوند افزود: بر این باور هستیم که بسیج متعلق به قشر خاصی نیست و هر کسی به حاکمیت جمهوری اسلامی و رهبری عقیده دارد متعلق به بسیج است چرا که بسیج نهادی برخواسته از بطن مردم می باشد.

 

وی با بیان اینکه در طول هفته بسیج برنامه های مختلفی در سه سطح، پایگاهی، حوزه ای و ناحیه ای اجرا خواهد شد، اظهار کرد: سیاست و تدابیر بسیج در موضوعات مختلف، اثر بخشی و کیفیت سازی است.

 

فرمانده ناحیه بسیج عشایری لرستان با تاکید بر اینکه هدف ما در بسیج کار برای مردم است، افزود: به دنبال این هستیم تا نقش مردم در اجرای برنامه ها برجسته شود و در هفته بسیج هم این موضوع از اهمیت و و اولویت بسزایی برخوردار است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات