این مطلب ۵۶۲ بار خوانده شده
سردار جمشیدی در مصاحبه با خبرنگار بسیج عشایری لرستان اظهار داشت:

سردارجمشیدی:امروز عشایر واقفند که حماسه سیاسی یعنی اوج مبارزه با دشمن

جامعه عشایر ایران اسلامی در مولفه های قدرت ملی دارای وزن ارزشمندی است یقیناً این وزن ارزشمند در حماسه سیاسی نقش آفرینی بی بدیلی خواهد کرد .

 

 

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری از لرستان؛ سردار جمشیدی مسئول سازمان بسیج جامعه عشایری کشور در مصاحبه با خبرنگار بسیج عشایری گفت:آنچه مسلم است جامعه عشایر ایران اسلامی در مولفه های قدرت ملی دارای وزن ارزشمندی است یقیناً این وزن ارزشمند در حماسه سیاسی نقش آفرینی بی بدیلی خواهد کرد .

 

وی بیان نمود که عشایر در آغاز پیروزی انقلاب اسلامی و در آغاز نهضت حضرت امام خمینی(ره) جزء اولین یاران امام بوده و در دوران نهضت همیشه به پیروی از رهبرشان برای پیروزی نهضت تلاش کردند و با رژیم ستمشاهی مقابله کردند.

 

اتفاقاً اولین زن شهید در انقلاب اسلامی از جامعه عشایر به نام شهید باختر بیگلری بوده است. سردارجمشیدی اظهار نمود: بعد از انقلاب اسلامی هم عشایر در همه صحنه های سیاسی نسبت به بقیه ملت بزرگ ایران حسابش بالاتر می باشد.اوج حضور در صحنه های سیاسی انتخاباته که در همه انتخابات بر اساس آماری که امروز در وزارت کشور موجوده همیشه در انتخابات حساب عشایر از حساب سایر اقشار جامعه بالاتر بوده و انشاءالله امسال در حماسه سیاسی عشایر در حقیقت به پیروی از امامش به حول قوه الهی با حضور شور آفرین ، امید آفرین،آگاهانه، هدفمند و با انتخاب اصلح انشاءالله یک بار دیگر یک تیر ویران کننده ای به قلب دشمنان اسلام خواهند زد.

 

وی در ادامه گفت: ما در همه جلساتی که از اول امسال تا حالا با سران طوایف ، معتمدین و فرهیختگان عشایر داشتیم حاکی از این است که عشایر امروز در حوزه سیاسی خیلی آگاه اند و همه مسائل تعاملات نظام بین الملل،نظام سلطه و تعاملات و پیشرفتهای نظام جمهوری اسلامی رو به عینه درک کردند و امروز عشایر واقفند که حماسه سیاسی یعنی اوج مبارزه با دشمن ، این کلام عشایر در همه مجامعی که امسال برگزار شد که عشایر این آمادگی را داره که ملت بزرگ ایران را در حماسه سیاسی که اوج مبارزه ی جهاد گونه با دشمن استکبار جهانی است همراهی کند .

 

وی گفت: انشاءالله عشایر دوش به دوش و جلوتر از ملت در این انتخابات یک حد نصاب و یک رکورد جدیدی برای خودش بزند و انشاءالله مثل دفعات گذشته این نصاب برتری خودش را در انتخابات حفظ بکند و با پیروی از کلام امام راحل و بیانات امام حاضر امام خامنه ای(مدظله العالی) با انتخاب فرد اصلح که باید همه ویژگیها و محاسن رئیس جمهوری های قبلی رو داشته باشد و ضعف های رئیس جمهوری های گذشته را نداشته باشد.

 

انشاءالله این رئیس جمهور پایبند ارزش های دینی و انقلابی و آرمانهای امام(ره)،شهیدان و امام حاضر امام خامنه ای (مدظله العالی) باشد و مقاوم در مقابل نظام سلطه، و تسریع کند شکست نظام سلطهرا،خدوم باشد برای نظام ایران،مقابله کند با نظام فساد مالی و با نظام فساد تبعیض آمیز در بعضی مناسبات اداری و با یک همت جهادگونه ملت بزرگ ایران رو در این پیچ تاریخی با تبعیت خالصانه از امام امت امام خامنه ای(مدظله العالی) به پیروزی برساند.

 

اخبار عشایری

پرچم عشایر،پرچم غیرت و شرف و عزت است زیر سایه ولی فقیه

عشایر بدون هیچ چشم داشتی و برای عقیده خودشان تلاش می کنند

امسال، سال انتخاب اصلح است و نقش عشایر هم تعیین کننده است

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات